Hakkımızda

Volkan Ambalaj olarak 20 yıldır sektörde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Ülkemizde ambalaj sanayinin geçirdiği değişimler içerisinde, firmanın yenilikçi felsefesi doğrultusunda, sektördeki yerini her zaman korumuştur.

Türkiye piyasasında büyümeyi hedefleyen firmamız, günümüzün yoğun rekabetçi pazarında kalıcı ve sağlam bir yer edinebilmek için profesyonelleşmenin ışığında yürüyecektir.

En üst seviyede müşteri tatmini, kaliteyi, verimliliği ve çevreciliği esas almış ve müşterilerine yansıtmayı amaç edinmiştir. Felsefemiz mükemmeliyetçi anlayışla ailemizi büyütmeye devam edebilmektir.

Misyon

Tüm çalışanlarımızın katılımı ile müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan, kalite anlayışını ilk hedef olarak belirleyerek, çağdaş ilke ve teknikler doğrultusunda, müşterilerimize en iyi servisi sunabilmek. Yaptıklarımızı bütünüyle bir değer şeklinde yaratıp, topluma katkıda bulunabilir bir şirket olabilmektir.

Vizyon

 

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve tüm çevremizin, istek, ihtiyaç ve çıkarlarını koruyarak ambalaj sektörünün parlayan yıldızı olmak. Tüm amaçlarımız doğrultusunda firma devamlılığımızı sağlamaktır.

Kalite

  • Sahip olduğumuz ileri teknolojiyi çalışanlarımızın sürekli eğitimi ile en verimli şekilde kullanarak, müşteri ihtiyaçları çerçevesinde, beklentileri maksimum düzeyde karşılayacak üretimi gerçekleştirmek,
  • Adı kalite ile birlikte anılmakta olan firmamızı bu anlamda rakipsiz kılmak,
  • Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izleyerek dinamik bir kurumsal yapı içerisinde ve tüm çalışanlarımızın katkısıyla pazar payımızı arttırmak,
  • Ulaşılan noktalarda hedef büyüterek gelişimimizin sürekliliğini sağlamak temel politikamızdır.

Volkan Ambalaj yüksek kaliteli ürünlerine odaklanarak iş faaliyetinde sürekli gelişme elde etmeyi amaçlamaktadır. Şirket yeni trendlere cevap vermek ve var olan ürün gamına yeni ürünler eklemek için sektöre yakın olmayı amaçlamaktadır. Kurulduğu günden beri sektörde öncü olmayı ilke edinmiş şirketimiz, müşterisini ve kalitesini güvence altına alıp daima ileriye götüreceğine inandığı toplam kalite sistemini kurmayı ve gelişmeyi amaç edinmiştir.

logo
Kapatma Sepetim
Son Görüntülenen Kapatma
Kapatma

Kapatma
Menü
Kategoriler
× WhatsApp